Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Charakterek
Niezwykłe chwile w sportach walki
Uczta dla fanów sportów walki. Przepiękne ciosy, zwycięstwa i zaskakujące zakończenia walk. Będzie także walka pokazowa i bicie pewnego rekordu.
100 · 19 · 6 dni temu
Pierwsza recenzja golfa czwórki, którą obejrzysz z wypiekami na twarzy (i do końca)
Sympatyczny prowadzący opowiada o nijakim i zarazem zajebistym, kochanym przez wielu i znienawidzonym przez niektórych samochodzie - oto Volkswagen Golf 4 z silnikiem 1,6 SR (101KM) z 1998 roku. Przebieg 235 000 km.
159 · 72 · 14 dni temu
Kup Bentleya, mówili... Będziesz miał fajne auto, mówili...
Tyle błędów naraz to nawet Laguna nie jest w stanie pokazać.
181 · 152 · 22 dni temu
Reklama Mercedesa stworzona przez Polaków!
Fotograf motoryzacyjny Tomek Olszowski i Bartek Hława w roli operatora stworzyli taką oto reklamę Mercedesa AMG GT S. Jak się okazuje - Polak potrafi!
27 · 13 · 25 dni temu
Czarny blues o czwartej nad ranem
Jest w Polsce taki zespół - fenomen. Ich płyty nie są promowane, a sprzedają się bardzo dobrze. Zespół nie jest grany ani w TV, ani w radiu, nie ma szumu medialnego wokół niego, a pomimo tego na koncertach tego zespołu sale są pełne. I co dziwne na ogniskach okazuje się, że każdy zna ich utwory. Ten zespół fani kochają, a każda wytwórnia płytowa chciałaby wydawać właśnie ich. Czemu(…)
236 · 58 · 1 miesiąc i 2 dni temu
Największy unboxing na świecie - Grupa Rajdowy Felix
Paweł Danilczuk, czyli Felix, wpadł na pomysł zrobienia największego unboxingu na świecie. Ale i tak najlepsze działo się potem. Po raz pierwszy zabrakło mu słów do wypowiedzenia tego, co myśli. Ach, te emocje. Tak to jest, jak da się facetowi odpowiednią zabawkę.
17 · 11 · 5 miesięcy i 16 dni temu
Petrol Freaks testują: Charakterkowe Audi A6 4.2 V8
Tym razem udało nam się trafić na naprawdę porządny i rzadki egzemplarz Audi A6 C6 z mocną V8 o pojemności 4.2 litra. Zobaczcie jak to się sprawdziło w naszym teście. Przy okazji - to moje autko i ja chory i zakatarzony powiem parę słów na koniec. I nie. Nie zezowałem w scenariusz. Po całym dniu nagrań byliśmy głodni, a Maciek wtedy wyciągnął obiad i się nim zajadał. Stąd te sp(…)
35 · 52 · rok i 7 miesięcy temu
Moto Historie - gwiazdy na ulicach
Firma ta jest nierozerwalnie związana z gwiazdozbiorem Plejady. Ma je nawet w swym logo. I ona także połączyła niebieski ze złotym. Już wiesz o jaką firmę chodzi? Świetnie! Zapraszam do oglądania tego genialnie wręcz zmontowanego filmu (są cycki). Materiał wygląda jak najlepsze testy Top Gear. Prawie...
29 · 10 · rok i 7 miesięcy temu
Moto Historie PZM - marka, która wiele zawdziecza dwóm kobietom
Dziś to marka znana wszystkim. W pewnych kręgach kultowa. A na pewno pionierska. A co ciekawe - jedna kobieta ją rozsławiła, a druga dała jej nazwę...
14 · 10 · rok i 7 miesięcy temu
Cristiano Ronaldo w przebraniu robi sztuczki z piłka
Zobaczcie jak szata zmienia człowieka. Jak Cristiano wyglądał jak żul nikt się nim nie zainteresował. Poza małym chłopcem. Ale jak się ujawnił, to...
7 · rok i 8 miesięcy temu