Najuczciwszy człowiek na świecie
Brazylia tutaj uczciwość jest na pierwszym miejscu :)
okejki 5 · przed dinozaurami
Piotr Żyła o golasie
Golasa zauważyli chyba wszyscy, więc dziennikarze nie mogli przepuścić okazji podpytać o to Piotrka Żyłę.
okejki 902 · 97 575x · komentarze 69 · przed dinozaurami
Planica 2013 Harlem Shake
Planica 2013 SKOK GOLASA
okejki 1 · przed dinozaurami
MMA na boisku Cios w głowę, potem atak z powietrza 19.03.2013
We wtorkowy wieczór Al Arabi pokonało Al Gharafa 2:1 w rozgrywkach pucharowych w Katarze (Qatar Sports Cup). W pewnym momencie mecz musiał zostać przerwany, bo doszło do wielkiej awantury.
okejki 8 · przed dinozaurami
Tymczasem w sklepie z zabawkami..
Kupa śmiechu
okejki 4 · przed dinozaurami
Trzynasty zawodnik
17 marca 2013 roku podczas meczu o mistrzostwo 1 ligi pomiędzy GKS Tychy a Zawiszą Bydgoszcz na murawę w 38 minucie spotkania wbiegł 13 zawodnik - pies.
okejki 3 · przed dinozaurami
Piotr Żyła Cała Polska dziś stawia Ci flaszkę!
Piotr Żyła ex aequo z Gregorem Schlierenzauerem wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich na dużej skoczni w Oslo. Dla Polaka to pierwsze podium w karierze i od razu stanął na jego najwyższym podium. Tuż za "pudłem" zawody skończył drugi po pierwszej serii Kamil Stoch. W drugiej serii wystąpili również Maciej Kot i Dawid Kubacki. (301x oglądano na YT)